Oferta

Oferta

Wypoczynkowa24 Pokoje Gościnne zaprasza do komfortowo wyposażonych pokoi 2, 4 i 5-cio osobowych, w których odpoczną Państwo po aktywnym pobycie w Suntago czy innych atrakcjach znajdujących się w okolicy.

POKOJE

Każdy pokój posiada indywidualną łazienkę wewnątrz pokoju. W pokojach znajdują się wygodne łóżka hotelowe, garderoba lub wieszak, komoda oraz stolik z krzesłami, ręczniki, zestawy kosmetyków.

Pokoje 2-osobowe wyposażone są w wygodne łoże małżeńskie. Każdy pokój 4 - 5-cio osobowy wyposażony jest w jedno łoże małżeńskie i 2-3 łóżka pojedyńcze.

Dysponujemy również łóżeczkiem turystycznym dla małych dzieci oraz dostawkami hotelowymi - prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia dostępności łóżeczka/dostawki w wybranym okresie.


PARKING

Na terenie posesji znajduje się nieodpłatny parking dostępny dla Gości. Dla każdego pokoju przypisane jest jedno miejsce parkingowe, w przypadku potrzeby zaparkowania dodatkowego pojazdu prosimy o wcześniejszy kontakt.


CENNIK NOCLEGÓW Wypoczynkowa24 (700m od Suntago)

Pokój 2-osobowy - 220 zł
Pokój 4-osobowy - 370 zł
Pokój 5-osobowy - 400 zł
Pokój 4-osobowy (dwie sypialnie) - 400 zł


Dodatkowa osoba w pokoju - 60 zł
Łóżeczko turystyczne dla dzieci do 2 lat - Bez dodatkowych opłat


Podane ceny dotyczą 1 doby hotelowej. Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz. 11.00 dnia następnego.

noclegi suntago cena zjeżdżalnie suntago najdłuższa zjeżdzalnia hotel suntago pokoje suntago spa suntago park of poland cena suntago village

Przewiń do góry